top of page
photostudio_1621261143748-removebg-preview.png

Wasze Wymarzone wesele Dobrze Zagrane...

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
  • icon__weselezklasa

wedding & events

  • Zdjęcie autoraDJ Remi

PLAYLISTA TOP UTWORÓW NA WESELE

Zaktualizowano: 26 kwi

Podstawą dobrego wesela, to oczywiście oprócz ludzi i jedzenia – muzyka. Dobrze przygotowane i zaplanowane piosenki na wesele to klucz do sukcesu tej imprezy! Wiele z Was zastanawia się które piosenki będą podobać się gościom weselnym. Przede wszystkim takie, które spodobają się większości! Ludzie lubią rytmiczną muzykę i piosenki, które znają chociażby z YouTube czy z radia.

Jeśli chcesz poznać weselne hity, które są „must have” każdego wesela,Tak jak już zostało wspomniane – muzyka jest podstawą udanego wesela, więc zanim dobierzesz piosenki na swoje wesele, wybierz kogoś kto umiejętnie je zagra.

Jeśli chcecie, by parkiet nie świecił pustkami, a goście świetnie się bawili, to nie oszczędzajcie na dobrym DJ-u lub zespole muzycznym!Jeśli już macie kogoś sprawdzonego, pora na dobór odpowiedniego repertuaru, a więc…


Chcę tylko zaznaczyć że Play Lista Hitów Weselnych została stworzona przez

Pary Młode oraz Najlepszych ludzi obserwujących Instagrama oraz Facebook DJ Remi.


Twórz z nami Play Listę Top utworów Weselnych, którą znajdziesz poniżej

kliknij w LINK i dodaj własne utwory do PLAY LISTYOstatnio miałem przyjemność zagrać właśnie takiego seta na weselu i postanowiłem go udostępnić szerszej publiczności, mam nadzieję że się Wam spodoba i będziecie sobie słuchać na domówkach, imprezach oraz w samochodzie.

Czy można tak zagrać po północy na weselu?

Pozdrawiam Serdecznie DJ Remi 🙌🙌
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page