top of page
photostudio_1621261143748-removebg-preview.png

Wasze Wymarzone wesele Dobrze Zagrane...

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
  • icon__weselezklasa

wedding & events

  • Zdjęcie autoraDJ Remi

NAJPIEKNIEJSZE PIOSENKI NA PIERWSZY TANIEC POZNAJ TOP SEZONU

Zaktualizowano: 19 kwi

Istnieją pewne piosenki, które wręcz utożsamiamy z pierwszym tańcem.

Są to mimo wszystko piosenki przedstawiające różne gatunki muzyczne, jednak ich treść, melodia oraz przekaz jednoznacznie mówią nam, iż są to wspaniałe ballady o miłości, przywiązaniu i nieograniczonym oddaniu drugiej osobie. Postanowiłem zebrać najważniejsze utwory na pierwszy taniec. Pamiętajcie że utwory które zaprezentowałem na liście to tylko moja sugestia, to Wy wybieracie kawałek który jest najbliższy Waszemu sercu

Chciałbym jednak najpierw zaznaczyć, iż piosenki te nie są w jakikolwiek sposób poukładane od najgorszej do najlepszej. Jest to jedynie subiektywna lista najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec.


Wskazówki:

Najważniejsze jest przygotowanie odpowiedniej - najlepszej piosenki na pierwszy taniec. Usiądźcie i porozmawiajcie o waszych gustach muzycznych, oczekiwaniach i wyobrażeniach na temat tego, jaka według Was jest najlepsza piosenka na pierwszy taniec. Jeśli nie macie Waszej wspólnej ulubionej piosenki, niech każde z Was zrobi własną listę ukochanych piosenek, a później sprawdźcie dokładnie czy nadają się one na właśnie ten moment, w którym zamierzacie się znaleźć tańcząc przed gośćmi tą wybraną. Czy macie wyobrażenia na temat wyglądu Waszego pierwszego tańca? Jaki ma być jego klimat? Ma być romantyczny i spokojny? A może szybki, skoczny i wesoły? To wszystko trzeba uzgodnić zanim pójdziecie dalej w przygotowania.

Lista utworów na pierwszy taniec którą przygotowałem dla Was jako DJ Remi to tylko przykład, pamiętajcie o tym.

Pamiętajcie że na wszystko jest sposób - co nie dotańczycie, to ukryjecie np.

długą i obszerną suknią panny młodej, ciężkim dymem, fontannami iskier, odpowiednim oświetleniem to są czynniki które odwracają uwagę gości od Waszego pierwszego tańca.Gdzie i jak uczyć się choreografii na pierwszy taniec

Nauki pierwszego tańca możecie próbować w domowym zaciszu, wymyślając własną choreografię do wybranej piosenki, udać się do szkoły tańca, która zweryfikuje Wasze umiejętności taneczne i pomoże stworzyć choreografię do nich dopasowaną.

A może wolisz skopiować już istniejącą w internecie? Istnieją witryny które oferują kupno filmów z choreografią pod konkretną piosenkę.

Możliwości jest wiele - wybierzcie najlepszą dla siebie.

Dajcie sobie czas, nie zostawiajcie tego na ostatni moment, bo w pośpiechu nic dobrego nie zdziałacie. Pamiętajcie że to Wasz dzień i nie powinniście się zastanawiać nad tym że coś jednak jest niedociągnięte - pozwólcie sobie na bycie pewnym siebie i cieszyć się tą chwilą, może nawet troszkę popisać się przed gośćmi Waszą najlepszą piosenką na pierwszy taniec i wspaniale zatańczoną choreografią.


A teraz, kiedy już mamy omówione wszystkie aspekty przygotowawcze -

podaję Wam spis najlepszych piosenek na pierwszy taniec...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page