top of page
photostudio_1621261143748-removebg-preview.png

Wasze Wymarzone wesele Dobrze Zagrane...

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube
 • TikTok
 • icon__weselezklasa

wedding & events

 • Zdjęcie autoraDJ Remi

DJ REMI + SAKSOFON NA WESELE ŚLĄSK

Zaktualizowano: 18 kwi

Marzy Wam się wesele z klasą ?

Zastanawiacie się co zrobić, by było choć trochę inne niż większość wesel, na których byliście gościem? Jeśli nie chcecie zatrudniać zespołu i wolicie oryginalne kawałki odtwarzane przez DJ-a, to być może warto rozważyć dodanie uroczystości eleganckiego akcentu w postaci występu muzyka na żywo/live akt ?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i macie pewność że wybieracie najlepszy duet

DJ + Saksofon Śląsk - połączenie niesamowitego brzmienia oraz atmosfery jaką dla Was stworzymy podczas naszego występu na Waszym Wymarzonym Weselu...


Jaki instrument sprawdzi się najlepiej na weselu?

Moim zdaniem idealny na tę okazję jest saksofon. Dlaczego właśnie on, a nie na przykład, fortepian albo trąbka? Oczywiście na wszystkich tych instrumentach można wyczarować przepiękną muzykę i stworzyć wyjątkową atmosferę. Z każdym z tych instrumentów jest jednak jakiś problem. Trąbka na przykład ma bardzo ostry dźwięk i jest zbyt głośna jako tło muzyczne. To może fortepian? Taki występ na pewno zrobiłby wśród gości duże wrażenie, ale biorąc pod uwagę kwestie logistyczne (pamiętajmy, że to bardzo duży instrument) występ mógłby się okazać bardzo kosztowny. Chyba, że sala/restauracja, w której odbędzie się wesele dysponuje fortepianem - wtedy można rozważyć jego wykorzystanie na weselu.

Saksofon ma jednak duże szersze możliwości wykorzystania podczas przyjęcia weselnego, niż inne instrumenty. Z racji tego, że jest stosunkowo niewielki i lekki, można na przykład wyjść z nim na parkiet podczas bloków tanecznych i włączyć do zabawy z gośćmi.

Można go też wykorzystać do animacji. O tym, w jaki jeszcze sposób saksofonista/ka może urozmaicić przebieg wesela napiszemy w dalszej części tego artykułu.Które momenty podczas wesela pasują do saksofonu?

Jako jeden z liderów w branży, wychodząc naprzeciw Waszych oczekiwań, swoje występy na weselach wzbogacam również muzyką na żywo. Na scenie bardzo dobrze czuję się w towarzystwie saksofonu, który pomimo świetnego brzmienia dodaje prestiżu i swoistego "smaczku" imprezie. Taka forma występu świetnie łączy tradycję z nowoczesnością, zaspokajając potrzeby każdego pokolenia. Wspólne show cechuje się również wejściem muzyka wprost pomiędzy bawiących się gości, przyjemniejszym odbiorem muzycznym. Razem łączymy muzykę mechaniczną z żywym instrumentem i efekt jest naprawdę porywający! To również najfajniejsza i najmniej oklepana atrakcja, która zaskoczy wszystkich przybyłych gości

Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie saksofonu podczas pierwszego tańca lub podziękowania dla rodziców. Tak naprawdę, muzyką na żywo możemy podkreślić wszystkie momenty, które są dla nas ważne i których uroczysty charakter chcielibyśmy wzmocnić.
DJ + SAKSOFON TO POŁĄCZENIE IDEALNE ?

Wesele to dla każdej pary młodej wielkie wydarzenie oraz wyjątkowa chwila w życiu. Jeżeli chcemy, aby goście na długo wspominali ten dzień, musimy zadbać o wszystkie szczegóły. Klimat w czasie uroczystości weselnych zapewnia przede wszystkim odpowiednia oprawa muzyczna. A co, jeśli mimo wszystko bardzo chcecie mieć na weselu jakiś akcent instrumentalny? W takim wypadku para DJ + saksofon to idealne rozwiązanie! Saksofon to znakomity i coraz bardziej popularny wybór jako uzupełnienie dla

DJ-a! Połączenie utworów granych przez DJ-a z muzyką na żywo na pewno podkręci atmosferę Waszego wesela i wprowadzi gości w znakomity nastrój. Charakterystyczne dźwięki saksofonu sprawią, że każdy poczuje atmosferę zabawy i relaksu. Pojawienie się saksofonu na weselu to na pewno oryginalne i niepowtarzalne rozwiązanie, które jest hitem ostatnich sezonów ślubnych. Jeżeli więc chcecie zaskoczyć swoich gości i dogodzić wszystkim gustom, to połączenie DJ + saksofon jest idealnym wyborem!


W ramach występu DJ-a i Saksofonu na weselu lub imprezie oferujemy:

 • Dużą bazę utworów;

 • występy saksofonisty/ki do przygotowanej wcześniej aranżacji przez DJ-a;

 • improwizacje saksofonu do muzyki odtwarzanej przez DJ-a;

 • największe przeboje muzyki rozrywkowej;

 • Repertuar muzyczny od lat 70 do współczesnych hitów radiowych;

 • muzykę dopasowaną do gustu gości;

 • niezapomniane przeżycia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page