top of page
photostudio_1621261143748-removebg-preview.png

Wasze Wymarzone wesele Dobrze Zagrane...

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
  • icon__weselezklasa

wedding & events

  • Zdjęcie autoraDJ Remi

TOP FILMOWCÓW ŚLUBNYCH ŚLĄSK

Zaktualizowano: 11 sty

Mój wybór opiera się na subiektywnej ocenie, opartej o osobiste doświadczenia i wrażenia. Wiem, że obraz nie zastąpi tysiąca słów. Planując swój ślub nie możesz zapomnieć o jednym z najważniejszych elementów uroczystości, czyli o uwiecznianiu momentów w formie video.

Aby upamiętnić ten niezwykły moment, dzielić się nim i przeżywać ponownie emocje, pocałunki oraz radość gości!Z każdą z wymienionych ekip filmowych miałem okazję współpracować

Jakość filmów, klipów oraz teledysków, emocje podczas oglądania, oryginalność, kreatywność każdej z ekip jest godna polecenia i kogo byście nie wybrali będziecie zadowoleni w 100%.

Chciał bym zaznaczyć że kolejność kamerzystów jest przypadkowa, a jako DJ Remi uwielbiam pracować z każdą z tych ekip filmowych.

(myślę że Oni również ze mną:) )ŁUKASZ FEDORCZYK - https://fedorczyk.pl/

Filmowiec który z kamerą w rękach tworzy cuda. Stara się w jak najlepszy sposób uchwycić ten jeden najważniejszy dzień Waszego życia.

Za każdą parą kryje się inna historia.

Łukasz opowiada każdą historię poprzez swoje filmy w jedyny i niepowtarzalny sposób.

 

Wideofilmowanie jest ich pasją. Zawsze starają się tworzyć wyjątkowe produkcje ślubne.

 

Filmowiec, który z ambicją i pasją tworzy ciekawe, pełne emocji i wzruszeń, a ponadto po prostu „na czasie” Nowoczesne Filmy Ślubne!


 

Filmowcy pozytywnie nastawieni do życia, zaangażowani w 100% w swoją pracę, bo jak inaczej jeśli praca jest pasją. Choć czasem ich nie widać, są zawsze tam gdzie trzeba.

Lubią wyzwania te duże i te małe, bo czasem drobne gesty cieszą najbardziej. 

Filmowiec który dla Was z filmuje ten szczególny dzień w dyskretny sposób, abyście nie czuli się skrępowani i mogli skupić się tylko na sobie. Podczas wesela stara się towarzyszyć Wam z kamerą i uwiecznić wyjątkowe momenty, bez zakłócania uroczystości. Tworzy razem z Wami naturalny reportaż ślubny – bez reżyserowania, możecie być po prostu sobą.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page