Zadania DJ-a / Wodzireja na weselu

Jakie Zadania #DJ-a i #wodzireja na weselu oczekuje #Paramłoda? DJ jest chyba najważniejszą osobą na #weselu. To właśnie on puszcza #muzykę, która trafia w gust tych młodych #gości jak i starszych. Zadanie ma jedno – odnieść #sukces!

Praca #DJ–a wydawałaby się bardzo prosta. W końcu to tylko puszczenie muzyki i nic więcej. Nic bardziej mylnego! DJ przede wszystkim musi znaleźć muzykę, przy której nie tylko młodzi ludzie będą mogli tańczyć, ale też i starsi.

Zadania DJ-a i wodzireja na #weselu Wy musicie być zadowoleni w 100%.

Nie jest prostym zadaniem prowadzenie imprezy! #Prezentermuzyczny musi nie tylko zachęcić do tańca, ale utrzymać ten „rytm” jak najdłużej. Musi więc wiedzieć kiedy ma puścić muzykę, przy której nie zejdzie nikt z parkietu.

Muzyka na weselu musi się przeplatać również z zabawami integracyjnymi dla Waszych gości . Jeżeli Dj i Wodzirej, to jedna osoba, to trafione w dziesiątkę , ponieważ potrafi wyczuć Waszych gości jakie zabawy przeprowadzić aby publika była jeszcze bardziej rozbawiona i zadowolona z przebiegu wesela.

Sprawy organizacyjne są tu bardzo ważne. Najlepiej omawiać wszystkie szczegóły na spotkaniu, jednak czasami odległość jest na tyle duża, że z prezenterem muzycznym łatwiej jest porozmawiać za pomocą internetu. Konieczne jest, aby #MłodaPara podała kilka ulubionych utworów, aby DJ wiedział z jakiego gatunku muzyki puszczać utwory. Z pewnością te najbardziej lubiane „kawałki” przez Młodą Parę również zostaną odtworzone. Nierzadko #ParaMłoda ma swój ulubiony gatunek muzyki i taki chce też na swoim weselu. Jednak nie zapominajmy o gościach, którzy niekoniecznie muszą lubować się w takiej muzyce. Dlatego warto urozmaicać i mieszać ze sobą gatunki muzyczne.